Zapoznaj się, przemyśl wszystkie „za” i… „za” i aplikuj na stanowisko

Digital marketing analyst

Jaką mamy potrzebę?

W związku z dynamicznym wzrostem poszukujemy kandydatów na stanowisko SEM/Digital/eCommerce Analyst.

Obowiązki:

  • Analityka prowadzonych kampanii i działań oraz ciągła analiza ruchu i zachowań użytkowników w celu optymalizacji kampanii i osiągnięcia wyznaczonych KPI
  • Przygotowywanie rekomendacji zmian i optymalizacji w kampaniach i działaniach opartych o analitykę
  • Śledzenie i implementowanie aktualnych trendów w e-commerce/sem/performance

Wymagania:

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość ekosystemu Google (minimum Ads i Analytics)
  • Minimum dwa lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google i/lub kampanii performance/ecommerce
  • Bardzo dobra znajomość Excela i PowerPointa
  • Wiedza analityczna, statystyczna i matematyczna
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, formułowania wniosków i przygotowywania rekomendacji
  • Umiejętność tworzenia raportów, analiz, prezentacji
  • Znajomość zagadnień z obszaru marketingu online i e-commerce
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność i proaktywność
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Posiadanie certyfikatów Google, znajomość Google Data Studio, Google DV360, Google Tag Managera, Facebook Ads oraz zagadnień PPC w innych środowiskach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty realizowane z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem
  • Pracę w miłej i swobodnej atmosferze w nowym biurze (X2, Czerska 12)
  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie i inne
digital analyst

    Przed wypełnieniem formularza kontaktowego, w którym podajesz nam swoje dane osobowe, a które będą przetwarzane przez Grupę Euvic Performance, prosimy Cię abyś zapoznał się z Obowiązkiem informacyjnym, w celu uzyskania pełnych informacji o Administratorze danych osobowych, o Twoich prawach ustawowych związanych z przetwarzaniem danych oraz celach i podstawach prawnych ich przetwarzania.

    Pytanie selekcyjne

    Przesyłając nam wiadomość przez formularz kontaktowy udostępniasz nam Swoje dane osobowe. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do podjęcia działań, w związku z kierowaną do Nas korespondencją. Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Masz prawo do wycofania udzielnej zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informację jakie jeszcze prawa ci przysługują oraz sposób wycofania zgody znajdziesz w Obowiązku informacyjnym....rozwiń