Zapoznaj się, przemyśl wszystkie „za” i… „za” i aplikuj na stanowisko

Freelancer dla TIM

Poszukujemy freelancera – autora treści technicznych.

Twój zakres obowiązków

 • Przygotowywanie własnych tekstów do portalu (na wskazany temat i na podstawie udzielonych wskazówek, na konkretny, precyzyjnie określony termin).
 • Pisanie krótszych i dłuższych form: tekstów informacyjnych, popularnonaukowych i reportażowych
 • Pisanie tekstów popularyzatorskich o tematyce elektrotechnicznej na podstawie samodzielnie wyselekcjonowanych, rzetelnych i odpowiednio dobranych źródeł.

Czekamy na osobę, która ma doświadczenie w tworzeniu treści na potrzeby portalu internetowego, a oprócz tego:

 • nie straszna jej tematyka związana z szeroko pojętą elektrotechniką – instalacje elektryczne, pompy ciepła, fotowoltaika
 • z łatwością poszukuje inspiracji i pomysłów na kolejne artykuły, potrafi szybko ocenić wartość merytoryczną tekstów;
 • zna podstawy SEO, potrafi przygotować artykuł do publikacji oraz zoptymalizować już istniejący;
 • tworzy autorskie prace.
< Wróć do ogłoszeń

  Przed wypełnieniem formularza kontaktowego, w którym podajesz nam swoje dane osobowe, a które będą przetwarzane przez Grupę Euvic Performance, prosimy Cię abyś zapoznał się z Obowiązkiem informacyjnym, w celu uzyskania pełnych informacji o Administratorze danych osobowych, o Twoich prawach ustawowych związanych z przetwarzaniem danych oraz celach i podstawach prawnych ich przetwarzania.

  Pytanie selekcyjne

  Przesyłając nam wiadomość przez formularz kontaktowy udostępniasz nam Swoje dane osobowe. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do podjęcia działań, w związku z kierowaną do Nas korespondencją. Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Masz prawo do wycofania udzielnej zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informację jakie jeszcze prawa ci przysługują oraz sposób wycofania zgody znajdziesz w Obowiązku informacyjnym....rozwiń